Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak otevřít, jak importovat, jak převést, jak přehrát, čím prohlížet, kterak editovat, v čem upravit soubory těchto typů: komprimace dat, dokumenty, písma, fonty, video soubory, internet a web, systémové soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, spustitelné soubory, obrazy disků, grafiku apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, auta, mapy, ovoce, zelenina, stavby, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, věda, hudba, sport, květiny, muži, smajlíci a emotikony, zvířata, ptáci, ženy a dívky, symboly, rostliny, hmyz atd.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online životopisy, biografie, Vše o Vánocích, Online testy zdarma bez registrace, Antarktida, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry zdarma, Brooke Burke fotky, zdarma, Nejhranější online hry zdarma, weby, Superhry a hry online zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, mytologie, politici, fikce a fantasy, filozofie, záliby a hobby, poruchy, umělci a umění, sportovci a sportovkyně, křesťanství, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, rodinné a příbuzenské vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, státní správa, národnost, přezdívky, osobnosti, nadpřirozené osoby, lékařství, Spisovatelé a básníci, školství a vzdělávání atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Síť, cestování, zábava i hry

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, internetové domény 1. řádu, země EU, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, obecné zkratky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, státy usa, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Keywords:zdroje informací, odkaz, webové stránky, Seznam souborových přípon, Tým NHL Arizona Coyotes, Online životopisy, biografie, cestování, Přehled souborových přípon, Přání k narozeninám, internet, tipy, internetové stránky

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

černý humor, anekdoty, fóry, vtípky, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! černý humor, anekdoty, fóry, vtípky, vtipné texty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O škole, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O mužích, O Windows, O manželství, Frky ze života apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . Naleznete zde Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Logické hry, Bojové hry, Pro dívky, Karetní hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Strategie a tak dále.

Klíčová slova: hyperlinky, volný čas, Staré hry online, Biografie Sharon Stone, Prapory českých měst, Členské země americké federace, Full HD pozadí na PC, Tenis wallpapers, humor, Dopravní značení, PC pozadí pro Windows, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Vánoční online hry, Klasické, parkování - parkovačky, Strategie, Hry na vaření a smažení, Logické, Střílečky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Karetní, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Oddechové a podobně.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Klasické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Velikonoční hry, Střílečky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Závodní, Oddechové, Strategie a podobně.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, týmy NHL, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, firmy a společnosti, měny, geocaching, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: Státní prapory všech zemí, Wallpapers na PC, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Catherine Bell, Hry pro kluky, Vlajky jednotlivých států USA, pro děti, Blahopřání nejen k narození miminka, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, URL, Kliparty zdarma

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, láska, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, halloween, smajlíci a emotikony, ovoce, sport, symboly, přístroje, auta, ptáci, hudba, květiny, stavby, nástroje a přístroje, muži, Vánoce a Advent, zelenina, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, osobnosti a lidé atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: výukové pomůcky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, V, Obrázky vlajek měst ČR, počítače, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, zábava, zeměpis, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, F, č, webovky, Futbol Club Barcelona, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vzkaz: Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Další odkazy:

Romulus Remus
Grunge rock music
Tipy na zajímavé weby
Flag of Switzerland
Singer Britney Spears
Odkazy na partnerské weby
Czech Republic
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Zlatan Ibrahimović futebolista
Zajímavé internetové odkazy
Wayne Rooney angielski piłkarz
Maria Sharapova
Doporučené internetové odkazy
Fútbol Club Barcelona klub sepak bola profesional
Poker online

Děkujeme vám za vaši návštěvu.