Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Oddechové, Střílečky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Klasické, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Pro dívky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, Sportovní a podobně.

Informace, hry i všeobecné informace

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: V, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, F, webové stránky, Zábava a hry nejen na dovolenou, zadarmo, Adventní magazín, Přehled zkratek a akronymů, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Skvělé hry online zdarma, F, weby, Tapety na PC

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, Massachusetts, Utah, Jižní Dakota, Aljaška, Severní Dakota, Oregon, Západní Virginie, Illinois, Missouri, Maryland, Georgie, Alabama, New York, New Jersey, Iowa, Connecticut, Nevada, Washington, Wyoming, Kalifornie, Maine, Severní Karolína, Wisconsin, Nebraska, Havaj atd.

Tapety na PC - full HD pozadí ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC. vhodné pro počítač, mobil, displej, ultrabook, mobilní telefon, monitor, notebook, smartphone, tablet, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Fedora, BlackBerry OS, FreeBSD, Linux Xubuntu, Linux Mint, Windows NT, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, OSX, Microsoft Windows 8, Windows 7. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: budovy a stavby, rostliny, motorky, motocykly, květiny, kytky, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, noční města, wallpapery, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, auta, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 360x760, 1366x1024, 768x1024, 1440x2560, 1080x1800, 1280x768, 412x846, 2048x1080, 1440x960, hi res 2560x1920, 393x786, 1152x1920, 1024x768, 1280x800, 1280x1024, 1600x2560 atd.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Missouri, Oregon, Washington, Utah, Tennessee, Iowa, Mississippi, Idaho, Wyoming, Indiana, Kansas, Západní Virginie, Louisiana, Vermont, Wisconsin, Kentucky, New Hampshire, Arizona, Alabama, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Michigan, Georgie, Nebraska, Oklahoma, Havaj atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Střílecí hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Omalovánky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Auta a závodní, Akční gamesky, Barbie hry, online html5 hry, Oblíkačky, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zkratky, nástroje, latina, internet, fyzika, sport, software, nemoce, politika, materiály, ekonomie a ekonomika, matematika, zločin a právo, stavebnictví, technika, různé, hardware, nápoje, věda, školství, filozofie, český jazyk, příroda, lékařství a medicína atd.

Keywords:V, ú, webovky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Poker en ligne, odkazy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro děti, Přání k narození dítěte, zeměpis, Dopravní značky, internet

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Náš tip, hry i všeobecné informace

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, mytologie, žurnalisté a novináři, zločin a právo, filozofie, osobnosti, věda, lékařství, rodinné a příbuzenské vztahy, profese a zaměstnání, přezdívky, politika, sportovci a sportovkyně, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, herectví, herci a herečky, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, cestování, Seznam souborových přípon, Karl Marx, Adam Smith, tipy, internetové stránky, URL, Obrázek Sexy žena, Online testy a kvízy zdarma, kuriozity, Obrázky vlajek států světa, Obrázky na plochu počítače

Super online kvízy

Běžte na super online kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Ftipy, vtípky, kameňáky, černý humor, frky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtípky, kameňáky, černý humor, frky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, černý humor, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné citáty, anekdoty o politice, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné básničky, fóry o homosexuálech apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, týmy NHL, hudební zkratky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, měny, okresy České republiky, státy usa, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky apod.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země východní Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, hyperlinky, multimédia, Wallpapers na plochu zvířata, Přehled vlajek USA, Městské a obecní prapory obcí ČR, odkaz, Online poker, Online geografické testy zdarma bez registrace, Životopisy osobností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, kterak editovat, jak spustit, jak importovat, čím prohlížet, jak převést, jak otevřít, jak konvertovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, hudební audio soubory, šablony dokumentů, video soubory, internet a web, spustitelné soubory, systémové soubory, koncovky souborů, obrazy disků, písma, fonty, konfigurační soubory apod.

Fórky, černý humor, ftipy, frky, vtípky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Fórky, černý humor, ftipy, frky, vtípky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O mužích, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O manželství, Frky ze života, O škole, O Somálcích, O Němcích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních apod.

úsloví, aforismy, hlášky, myšlenky, moudra, motta, výroky

Citáty slavných, úsloví, aforismy, hlášky, myšlenky, moudra, motta, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, moudra o dětech od různých známých osobností.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Logické hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Animace, Bojové hry, Relaxační hry, Strategie, Adventury, Sportovní hry a tak dále.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Klíčová slova: info, Nejlepší online hry zdarma, Hry pro nejmenší online, Super online kvízy, zdarma, Andrés Iniesta, zdroje informací, doporučujeme, Adventní magazín, Wallpapers na PC, volný čas, linky, Sarah Michelle Gellar, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hádanka: Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Další odkazy:

Mila Kunis
Celebrita Alyson Hannigan
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Cestování do USA
Obrázek Make up
Naše tipy na užitečné weby
Sarah Michelle Gellar fotky
Tipy na zajímavé weby
Profesionální klub ledního hokeje New York Rangers
Odkazy na partnerské weby
Obrázky ptáků na plochu PC
Kelly Clarkson celebrity
Tipy na Partnerské weby
Omalovánky pro děti
Sexy Amy Weber

Děkujeme vám za vaši návštěvu.