Naše tipy

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: ekonomie a ekonomika, nemoce, software, věda, sport, technika, školství, chemie, český jazyk, politika, cestování, latina, hardware, jídlo, účetnictví, matematika, psychologie, zločin a právo, náboženství a křesťanství, internet, zkratky, fyzika, nástroje, příroda atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Doporučené odkazy

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Klíčová slova: zdarma, hyperlinky, zábava, doporučujeme, Inzeruj, inzerce zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, kuriozity, Online adventní magazín, FC Barcelona, M, Webové online testy zdarma, M, Super online hry zdarma

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Síť

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Wallpapers na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Také doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobil, monitor, notebook, smartphone, phablet, displej, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, PC a pro operační systémy Chrome OS, Red Hat Linux, Slackware, Android, OSX, Microsoft Windows 8, Windows XP, Mac, Lubuntu, macOS, Windows 7. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, ptáci, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, Rally, závody aut, free wallpapers, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, fraktály, tenisté a tenistky, flóra, stromy, hmyz a pavouci, květiny, motorky, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 1440x900, 3200x1800, 375x667, Full HD 1080x1920, 1920x1280, 2048x1080, 1280x768, 1280x1024, 2160x3840, 1680x1050, HD 1280x720, 320x568, 1920x1200, 1200x1920, 750x1334, 1080x1920 atd.

Keywords:Nejhranější online hry zdarma, cestování, Seznam zkratek a akronymů, Seznam přípon a koncovek souborů, Dubai, pro dospělé, výukové pomůcky, odkaz, Fotky Lucy Liu, Hry pro nejmenší děti online zdarma, webové stránky, multimédia

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Informace

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: Full HD pozadí na PC, školství, zajímavosti, Profesionální klub ledního hokeje Dallas Stars, odkazy, Hry pro nejmenší online, Slovník pojmů Co je to?, Draw poker, webovky, Skvělé hry online zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Americké federální vlajky

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Idaho, Západní Virginie, Kentucky, New Hampshire, Kalifornie, Illinois, Washington, Texas, Indiana, Mississippi, Massachusetts, Colorado, Alabama, Vermont, Georgie, Minnesota, Rhode Island, Wisconsin, Nové Mexiko, Connecticut, Tennessee, Virginie, Oklahoma, Michigan, Missouri, Arkansas atd.

Náš tip

Myšlenky, motta, hlášky, aforismy, moudrosti, rčení, úsloví

Slavné citáty, Myšlenky, motta, hlášky, aforismy, moudrosti, rčení, úsloví, . Naleznete zde citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Film, Anděl, Atmosféra, Vánoční svíčky, K Tisku, Filmy, Strom, Vánoční ubrusy, Vánoční hvězda, Ježíšek, Adventní neděle, Zdraví, Německy, Vánoční dekorace, Vánoční stromek, Dárky, Samolepky, Jmenovka, Bramborový salát, Ježíš Kristus, Sám doma, Pro děti, Plocha, Patchwork, Striezelmarkt, Alkoholový kalendář, Křesťanství, Václavské náměstí, Vánoční punč, Svíčky, Borovice apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, počítače, Přehled formátů souborů, Nádherná Sara Shimada, Online adventní magazín, Vlajky států USA, linky, Biografie Sharon Stone, zadarmo, V, Seznam zkratek a akronymů

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, rostliny, muži, osobnosti a lidé, přístroje, halloween, láska, sport, květiny, dopravní prostředky, nápoje, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, nástroje a přístroje, hmyz, stavby, zvířata, zelenina, náboženství, ovoce, jídlo a nápoje, ptáci atd.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní neděle, Papírový vánoční stromek, Vánoční svíčky, Vánoční stromek, Vánoční světýlka, K Vytisknutí, Koledy, Špalda, Německy, Pro děti, Jezulátko, Perníčky, Jmelí, Tablet, Televize, Přání, Nový rok, Bůh, Hostina, Kapr, Recepty, Vánoční svařák, Jedle, Smrk, K Tisku, Vánoční stromeček, Tiskárna, Lindt, Umělý vánoční stromek, Atmosféra, Vánoční koule apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Country, Maršál, Architekt, Angličané, Malíř, HIV pozitivní, Rakousko-Uhersko, Upálen, Generalissimus, Vojáci, Trest smrti, Zlatý slavík, Poprava, Husité, Hudba, Itálie, Komunista, Prezident, Spisovatel, Američan, Hejtmani, Atentát, Florida Panthers, Manýrismus, Životopis, Český slavík, Máj, Dabérka, Mim, Habsburkové, Kladno, Politik, Charta 77, Teolog, Režisér, Gymnasté apod.

World wide web, internet

Klíčová slova: weby, tipy, humor, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Wallpapers na PC ke stažení, Dopravní značení, Přehled států světa a jejich vlajek, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Dopravní značky, Webové online browser hry, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Projížďka: Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Další odkazy:

Best web page
Tým NHL Tampa Bay Lightning
Naše tipy na zajímavé stránky
Fotografie Milla Jovovich
Online hry omalovánky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Travel in USA
Naše tipy na užitečné weby
Celebrita Kirsten Dunst
Tipy na Partnerské weby
Omalovánka kraslice k vybarvení
Czech Republic
Odkazy na užitečné webové stránky
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Nicole Kidman

Děkujeme vám za vaši návštěvu.