Partnerské weby

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, obecné zkratky apod.

Síť

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: Dopravní značky, URL, Hry pro kluky, pro dospělé, Blahopřání, gratulace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Biografie slavných osobností, Free game online hry, Manchester United FC sepak bola, kuriozity, zeměpis, odkaz, Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online . Naleznete zde Sportovní hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Relaxační hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Akční hry, Hry pro děti, Bojové hry, Závody aut, Střílečky, Adventury, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Náš tip

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak spustit, v čem spustit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, jak převést, jak otevřít, kterak editovat, v čem upravit, čím prohlížet následující typy souborů: komprimace dat, koncovky souborů, dokumenty, video soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, grafiku, hudební audio soubory, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Vaření a smažení, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Střílecí hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire apod.

Keywords:webové stránky, odkazy, Seznam státních vlajek, Nejlepší hry pro dívky, Celebrita Alyson Hannigan, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zadarmo, Přehled států světa a jejich vlajek, Ashanti, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, počítače, Městské a obecní prapory obcí ČR

Vtipy, frky, ftipy, vtípky, fórky, fóry

Chcete se pobavit? Vtipy, frky, ftipy, vtípky, fórky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O mužích, O Němcích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O Windows, O manželství, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Frky o tchýních apod.

Moudra, motta, hlášky, přísloví, výroky, moudrosti, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, motta, hlášky, přísloví, výroky, moudrosti, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . Naleznete zde Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Velikonoční hry, Střílečky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Logické, Závodní, parkování - parkovačky, Klasické, Karetní, Oddechové, Strategie, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Internet, síť

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky. Naleznete zde Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, F, Stručný slovník pojmů a termínů, Fotografie Cameron Diaz, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, A, Omalovánky k vytištění, zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online životopisy, biografie, cestování

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu počítače

Také doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro monitor, notebook, phablet, smartphone, displej, ultrabook, PC, obrazovka počítače, tablet, počítač, mobil a pro operační systémy Windows Me, Windows 98, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows NT, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, OSX, Mac. Full HD wallpapery ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, armáda, válka, zbraně, zvířata, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, Formule 1, nature - příroda, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, květiny, ptáci. Vyberte si rozměr z 1920x1440, 2560x2048, 1366x768, 750x1334, 375x812, 1600x2560, 1680x1050, 1600x900, 2048x1080, 2160x3840, 1536x2560, 800x1280, 375x667, 3200x1200, Full HD 1080x1920, 4800x1200 atd.

Informace

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií počítače, internet, ekonomie a ekonomika, fyzika, literatura, bankovnictví, náboženství a křesťanství, matematika, software, technika, cestování, věda, zkratky, různé, nápoje, rostliny, hardware, psychologie, nástroje, politika, materiály, český jazyk, příroda, jídlo atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: volný čas, webovky, info, Thierry Daniel Henry, Pozadí na PC zdarma ke stažení, linky, Online vánoční webzine, Barbados, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zábava, doporučujeme

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, auta, sport, nápoje, zelenina, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, ovoce, halloween, mapy, zvířata, stavby, hudba, přístroje, květiny, muži, hmyz, náboženství, ptáci, jídlo a nápoje atd.

Doporučené odkazy

Klíčová slova: V, hyperlinky, A, Nejhranější hry online, humor, Luis Alberto Suárez, weby, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online geografické testy zdarma bez registrace, výukové pomůcky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, školství, Vlajka NDR, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá hospodyňka: Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Další odkazy:

Obrázková přání k svátku podle jmen
Test, examination, exam, evaluation, assessment
Tipy na Partnerské weby
Sexy Gwen Stefani
Vlajky afrických států
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Milla Jovovich
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přání k svátku
Linky na partnerské weby
Přáníčka, textové gratulace ke stažení
Omaha hold em poker
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky zdarma ke stažení
Thierry Daniel Henry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.